Araya cityscape serenity
Arvostelut hotellista Araya cityscape serenity
Lähimmät hotellit
Cityscape Hotel Hotelli Hotellit Mandaue, Hotellivaraukset Visayas
Ayala Access Rd, Mandaue, 6014
Unit 703 CityScape Hotel Hotelli Hotellihuoneet Mandaue, Hotellit Visayas
F. Cabahug St., Mandaue, 6500
Cityscape Hotel Hotelli Hotelli Mandaue varaus, Varaa hotelli Visayas
F. Cabahug Street, Mandaue, 6000
Bamboo Bay Rli Hotelli 1.9 km merelle Hotellit ja majatalot Mandaue, Majoitus Visayas
Hernan Cortes; Lot 1, Mandaue, 6014
Cozy Place at Bamboo Bay Cebu Hotelli Majoitus Mandaue, Edulliset hotellit Visayas
Hernan Cortes Corner F. Cabahug Street, Mandaue, 6014
ZEN Rooms Cortes Street Hotelli Hotellit alueella Mandaue, Visayas majoitus
Hernan Cortes St, Cnr of F. Cabahug St Ayala Access Road, Alpa City Suites, Mandaue, 6014
Hotellin Araya cityscape serenity
-
Sisäänkirjautuminen:
Klo 14.00–0.00
-
Uloskirjautuminen:
Klo 11.00–12.00
-
Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia.
Lapsia koskevat ehdot: Lapset eivät voi yöpyä tässä majoituspaikassa.
Ei määriteltyä ikärajaa sisäänkirjautumiselle
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Juhlat/tapahtumat on kielletty
Araya cityscape serenity kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mitä suosittuja nähtävyyksiä on lähellä kohdetta Araya cityscape serenity?
Lähimmät nähtävyydet kohteelle Araya cityscape serenity: IEC Convention Center Cebu (1.5 km), Cebu IT Park (1.5 km), Cebu Doctors' University (1.5 km), Sugbo Mercado (1.8 km), SM City Cebu (1.8 km), Cebu Trade Hall (1.8 km), Grand Convention Centre of Cebu (1.9 km)
Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen kohteessa Araya cityscape serenity on mahdollista alkaen Klo 14.00–0.00, uloskirjautuminen Klo 11.00–12.00.
Miten päästä kohteeseen Araya cityscape serenity?
Araya cityscape serenity sijaitsee 6 km päässä kohteesta Mactan–Cebu International Airport.
Etsi ja vertaa hotelleja maailmanlaajuisesti
Nähtävyydet lähellä Araya cityscape serenity
IEC Convention Center Cebu 1.5 km
Cebu IT Park 1.5 km
Cebu Doctors' University 1.5 km
Sugbo Mercado 1.8 km
SM City Cebu 1.8 km
Cebu Trade Hall 1.8 km
Ayala Center Cebu 2.2 km
Museo Sugbo 3.1 km
Cebu Doctor's Hospital 3.5 km
Yap Sandiego Ancestral House 3.6 km





















