Berlin River Retreat
Osoite: Friedrich-Junge-Straße 30
Huoneiden lukumäärä: 2
Arvostelut hotellista Berlin River Retreat
Lähimmät hotellit
Black & White Huoneisto Hotelli Lichtenberg varaus, Majoitus Berliini
Fischzug 17, 10245 Berlin, Germany, Berlin, Berliini, 10245
Evo Hostel Berlin Hostelli Hotellit alueella Lichtenberg, Majatalot Berliini
Alt–Stralau 37 10245 Berlin,Alt–Stralau, Berlin, Berliini, 10245
Apartments Rummelsburger Bucht Am Ostkreuz Huoneisto Varaa hotelli Lichtenberg, Majatalot Berliini
Hauptstraße 4 10317 Berlin,Hauptstraße, Berlin, Berliini, 10317
Habyt - The Waterfront Hotelli 6.7 km keskustaan Hotellihuoneet Lichtenberg, Berliini majoitus
Hauptstraße 3, Berlin, Berliini, 10317
Global Living I The Graf Huoneistohotelli Berliini majoitus, Hotellivaraukset Saksa
Markgrafendamm 4a, Berlin, Berliini, 10245
Großes Apartment im Kiez Huoneisto Kreuzberg majoitus, Edulliset hotellit Berliini
Bodikerstr. 10, Friedrichshain-Kreuzberg, 10245 Berlin, Germany, Berlin, Berliini, 10245
Hotellin Berlin River Retreat
-
Sisäänkirjautuminen:
Klo 14.00–18.00
-
Uloskirjautuminen:
Klo 0.00–11.00
Berlin River Retreat kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mitä suosittuja nähtävyyksiä on lähellä kohdetta Berlin River Retreat?
Lähimmät nähtävyydet kohteelle Berlin River Retreat: Palazzo Berlin (0.58 km), Treptower Park (0.9 km), Molecule Man (1 km), Lasker-Sportanlage (1.1 km), Sowjetisches Ehrenmal Treptow (1.1 km), Insel der Jugend (1.2 km), Fish Mural (1.3 km)
Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen kohteessa Berlin River Retreat on mahdollista alkaen Klo 14.00–18.00, uloskirjautuminen Klo 0.00–11.00.
Miten päästä kohteeseen Berlin River Retreat?
Lähin metroasema Rummelsburg sijaitsee etäisyydellä 590 m kohteesta Berlin River Retreat.
Juna-asema Train Station Ostbahnhof sijaitsee vain 3.1 km päässä.
Berlin River Retreat sijaitsee 13 km päässä kohteesta Schonefeld Airport.
Etsi ja vertaa hotelleja maailmanlaajuisesti
Nähtävyydet lähellä Berlin River Retreat
Palazzo Berlin 0.58 km
Rummelsburg 0.59 km
Ostkreuz 0.78 km
Treptower Park 0.9 km
Molecule Man 1 km
Lasker-Sportanlage 1.1 km
Nöldnerplatz 1.1 km
Insel der Jugend 1.2 km
Fish Mural 1.3 km
Arena Berlin 1.4 km
Badeschiff 1.4 km





















