Hotellit Transylvania uima-altaalla

Suosituimmat kohteet maassa Transylvania

Kartta hotelleista Transylvania

Casa Fără Ceas, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Principala 26
10/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 2
Pensiunea Lara & Mara, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Pensiunea lara
10/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 14
Omas Hutte, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Carpinis 185, Garbova
10/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 5
Ancora, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Strada Aradului , nr 61
9.6/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 18
Cabanuțele din Lemn, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Sat chiscau nr. 152A
9.5/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 2
Conacul Peștera Urșilor, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

str. Principală 81c
8.9/10 Ihanin
7 arvostelua
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 18
Happy Nest, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Principala, nr. 46
9.8/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 7
Cabana Verde, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

principala Budureasa
9.6/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 14
Sipi Kulcsosházak, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Santimbru Bai 715
9.5/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 2
La Fermă, Varaa  Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Seica Mare
9.5/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 2
Kotyogó Panzió, Varaa Bed and Breakfast Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Bed and Breakfast

645 DN13A
9.7/10 Poikkeuksellinen
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 8
Casa Ozon, Varaa Matkakoti Hotellit Transylvania uima-altaalla, Uima-allas

Matkakoti

Strada Traian Nr 18 bl 27 ap 17
9.8/10 Poikkeuksellinen
9 arvostelua
Pysäköinti Uima-allas
Huoneiden lukumäärä: 3
Näytä lisää hotelleja
Etsi

6525 hotellia