Le palais duplex
Arvostelut hotellista Le palais duplex
Lähimmät hotellit
Le Cocand Huoneisto Hotelli Autun varaus, Majoitus Morvan
3 rue Cocand, Autun, 71400
Studio, Appartement 4-7 pers et Suite détente avec Spa Quartier Cathédrale Lomakeskus Hotellihuoneet Autun, Majatalot Morvan
6 Rue Chanoine Trinquet, Autun, 71400
L'autunette au quartier historique d'Autun Huoneisto Edulliset hotellit Autun, Majatalot alueella Morvan varaus
25 Grande Rue Chauchien, Autun, 71400
Maison Sainte-Barbe Matkakoti Hotellit ja majatalot Autun, Majatalot alueella Morvan varaus
7, Place Sainte-Barbe, Autun, 71400
Le Petit St Lazare Huoneisto Hotellit Autun, Edulliset hotellit Morvan
21A rue aux Raz, 71400 Autun, France, Autun, 71400
Villa Medicis Autun Villa 830 m keskustaan Edulliset hotellit Autun, Hotelli Morvan varaus
16 Rue Aux Raz 71400 Autun,Rue Aux Raz, Autun, 71400
Hotellin Le palais duplex
-
Sisäänkirjautuminen:
Klo 15.00–18.00
-
Uloskirjautuminen:
Klo 8.00–11.00
-
Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia.
Lapsia koskevat ehdot: Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Jotta näkisit hinnat ja huoneeseen mahtuvien yöpyjien määrän oikein, lisää hakuusi ryhmässäsi matkustavien lasten määrä ja iät.
Ei määriteltyä ikärajaa sisäänkirjautumiselle
Tupakointi on kielletty.
Juhlat/tapahtumat on kielletty
Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Le palais duplex kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mitä suosittuja nähtävyyksiä on lähellä kohdetta Le palais duplex?
Lähimmät nähtävyydet kohteelle Le palais duplex: Gallo-Roman Sites (1.1 km), Autun Golf (1.1 km), L'Eduen (1.8 km), Briscou Cascade (2.7 km), Regional House of Tableware (25 km), Château d'Avoise Golf (25 km), Diverti Parc (32 km)
Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen kohteessa Le palais duplex on mahdollista alkaen Klo 15.00–18.00, uloskirjautuminen Klo 8.00–11.00.
Miten päästä kohteeseen Le palais duplex?
Le palais duplex sijaitsee 70 km päässä kohteesta Dijon Bourgogne Airport.
Etsi ja vertaa hotelleja maailmanlaajuisesti
Nähtävyydet lähellä Le palais duplex
Gallo-Roman Sites 1.1 km
Autun Golf 1.1 km
L'Eduen 1.8 km
Briscou Cascade 2.7 km
Château d'Avoise Golf 25 km
Diverti Parc 32 km
Olivier Leflaive 34 km
Château de Chamirey 36 km
Meursault Town Hall 36 km





















