MANDALA CAMP
Arvostelut hotellista MANDALA CAMP
Lähimmät hotellit
Cabañas La Cascada Lomakoti
La Cascada San Pedro, San Pedro Atmatla, Zacatlan, 73310
MANDALA CAMP kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mitä suosittuja nähtävyyksiä on lähellä kohdetta MANDALA CAMP?
Lähimmät nähtävyydet kohteelle MANDALA CAMP: Tlaxcala Convention Centre (69 km), Tlaxcala Main Square (70 km), Tlaxcala Regional Museum (70 km), Tlaxcala Art Museum (70 km), Plaza Q (82 km), Monumental Clock (83 km), Central de Autobuses (85 km)
Miten päästä kohteeseen MANDALA CAMP?
MANDALA CAMP sijaitsee 87 km päässä kohteesta Portage Creek Airport.
Etsi ja vertaa hotelleja maailmanlaajuisesti
Nähtävyydet lähellä MANDALA CAMP
Tlaxcala Main Square 70 km
Tlaxcala Regional Museum 70 km
Tlaxcala Art Museum 70 km
Plaza Q 82 km
Monumental Clock 83 km
Central de Autobuses 85 km
Val'Quirico 85 km
Hidalgo Stadium 85 km
Galerias Pachuca 86 km
El Tajin 87 km





















