Casale Milleseicento

Lomakoti
Kuvat ja kuvaukset kolmannen osapuolen toimittamia, voivat sisältää virheitä tai epätarkkuuksia, eikä palvelu ole tarkistanut niitä.
Asiakkaiden keskiarvosana : 9.6/10 Poikkeuksellinen
Arvostelut 22 →

Saatavuus

Verkkovaraus:

Vapaat huoneet

Standard Yhden hengen huone

Standard Yhden hengen huone Casale Milleseicento Standard Yhden hengen huone Casale Milleseicento Standard Yhden hengen huone Casale Milleseicento

bathroom Oma kylpyhuone tv TV

Ilmainen Wi-Fi

Sängyt: yhden hengen vuode

desk Pöytä airwave Hiustenkuivain heat_pump Lämmitys shower Suihku dry_cleaning Pyyhkeet checkroom Vaatekaappi

Standard Kahden hengen huone puutarhanäkymä

Standard Kahden hengen huone puutarhanäkymä Casale Milleseicento Standard Kahden hengen huone puutarhanäkymä Casale Milleseicento Standard Kahden hengen huone puutarhanäkymä Casale Milleseicento

bathroom Oma kylpyhuone tv TV

Ilmainen Wi-Fi

Sängyt: täysikokoinen parivuode

desk Pöytä airwave Hiustenkuivain heat_pump Lämmitys shower Suihku dry_cleaning Pyyhkeet checkroom Vaatekaappi

Yöhinta alkaen €66

Osoite: Via Serravalle 68, Gavi, 15066

Huoneiden lukumäärä: 5

Valitse ⨂

Casale Milleseicento kysymyksissä ja vastauksissa

Tiedot perustuvat arvosteluihin ja voivat sisältää epätarkkuuksia.

Missä Casale Milleseicento sijaitsee ja mitä sen lähellä on?

Loma-asunto sijaitsee erittäin vehreällä ja rauhallisella alueella, jota vieraat kuvailevat idylliseksi keitaaksi. Majoituspaikka sijaitsee strategisesti erinomaisella paikalla: vain 5 minuutin päässä Serravalle-outletista ja Gavin keskustasta sekä 3 minuutin päässä muinaisroomalaisen Libarnan kaupungin arkeologiselta alueelta. Läheltä on helppo pääsy moottoritielle, mikä tekee paikasta ihanteellisen välietapin matkan varrella. Vaikka talo sijaitsee aivan tien vieressä, vieraat kiittelevät sen yleistä rauhallista tunnelmaa ja luontoreittien läheisyyttä.

Arvostelut hotellista Casale Milleseicento

Lähimmät hotellit

Arte and Cuisine Arte and Cuisine Arte and Cuisine

Arte and Cuisine Hotelli

Via Crenna Superiore 2, 15069 Serravalle Scrivia, Italy, Serravalle Scrivia, 15069

Loading ...

Hotellin Casale Milleseicento

  • Sisäänkirjautuminen:

    15:00

  • Uloskirjautuminen:

    10:00

  • Hyväksytyt luottokortit:

    Mastercard, American Express, Cash

  • Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.

    A cleaning tax is not included in the reservation price and is payable separately at the hotel.

    Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information.

    • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
    • Cash transactions at this property cannot exceed € 5000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
    Professional property host/manager No front desk No elevators Pets allowed (no fees) Service animals are allowed Service animals are exempt from fees/restrictions Pets allowed Maximum number of pets per room 1 Only dogs and cats are allowed

Casale Milleseicento kartalla

Etsi ja vertaa hotelleja maailmanlaajuisesti