Visit Apulia
Arvostelut hotellista Visit Apulia
Lähimmät hotellit
Casa Giorgia Monopoli Hotelli Hotellit keskustassa Monopoli, Edulliset hotellit Bari Province
Via Giacomo Puccini, 16/c, Monopoli, 70043
Sole Huoneisto Hotellit keskustassa Monopoli, Bari Province majoitus
Giacomo Puccini, 70043 Monopoli, Italy, Monopoli, 70043
Apulianstay-Chiarabella Hotelli Hotellit keskustassa Monopoli, Hotellit alueella Bari Province
Via Giacomo Puccini n.16 B, 70043 Monopoli, Italy, Monopoli, 70043
My Monopoli - Casa dei Fiori "Magnolia" Cala Paradiso Hotelli Hotellit keskustassa Monopoli, Majatalot Bari Province
Via Giacomo Puccini 14, Monopoli, 70043
Amor di Casa Hotelli Hotellit keskustassa Monopoli, Hotellit ja majatalot Bari Province
Via Giacomo Puccini, 18, 1° piano, 70043 Monopoli, Italy, Monopoli, 70043
Moments in Monopoli With 2 Bedrooms and 1 Bathrooms Huoneisto Hotellit keskustassa Monopoli, Majoitus Bari Province
Via Giacomo Puccini 18/A, Monopoli, 70043
Hotellin Visit Apulia
-
Sisäänkirjautuminen:
Klo 16.30–18.30
-
Uloskirjautuminen:
Klo 8.00–10.00
Visit Apulia kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mitä suosittuja nähtävyyksiä on lähellä kohdetta Visit Apulia?
Lähimmät nähtävyydet kohteelle Visit Apulia: Port'Alga (8 km), Grotta Stampagnata (9 km), Cave of the Nuns (9 km), St. Anthony Church (9 km), Ponte di Polignano (10 km), Bastione di Santo Stefano (10 km), Lama Monachile (10 km)
Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat?
Sisäänkirjautuminen kohteessa Visit Apulia on mahdollista alkaen Klo 16.30–18.30, uloskirjautuminen Klo 8.00–10.00.
Miten päästä kohteeseen Visit Apulia?
Visit Apulia sijaitsee 48 km päässä kohteesta Taranto-Grottaglie Marcello Arlotta Airport.
Etsi ja vertaa hotelleja maailmanlaajuisesti
Nähtävyydet lähellä Visit Apulia
Port'Alga 8 km
Grotta Stampagnata 9 km
Cave of the Nuns 9 km
St. Anthony Church 9 km
Ponte di Polignano 10 km
Lama Monachile 10 km
San Domenico Golf 10 km
Lido Cala Paura 10 km
Castellana Caves 15 km





















